sobota, 14 listopada 2009

Przepiękny prezent :-)

Małgosiu, serdecznie dziękuję za przepiękną paczkę. Cała paczka i każdy z prezentów dobrane idealnie – tak jakbyś mnie bardzo dobrze znała.
Ale zacznę od początku: wczoraj w Szczecinie był szary, ponury, deszczowy dzień, do tego jeszcze piątek 13-tego. Miałam za sobą ciężki tydzień. Puka ktoś do drzwi – to sąsiad odebrał moją paczkę. Najpierw zdziwiłam się, bo nie spodziewałam się żadnych pzresyłek, nie myślałam też, że tak szybciutko dostanę paczkę HSP. Paczka to złe słowo – to CUDO – zapakowane jak prezent od Mikołaja. Nie dość, że wyglądała prześlicznie, to jeszcze pachniała (ale tego niestety nie oddadzą moje zdjęcia). A w środku same wspaniałości:


Zestaw: biscornu, igienik (oczywiście z igiełkami), zawieszka do nożyczek i pachnący woreczek z lawendą. Mój synek stwierdził, że wreszcie przestanę gubić igły. Mam taką nadzieję, bo już parę igiełek gdzieś posiałam.


2 zestawy do wyszywania na kanwie plastikowej, koraliki i zestaw tasiemek. Na wszystko już mam pomysły: na pierwszy ogień do wyszywania pójdzie Mikołaj z dzwoneczkami (może zdążę do Świąt ???), tasiemki wykorzystam do bombek-karczochów, a koraliki też u mnie się nie zmarnują.


Filcowe ozdoby świąteczne, ceramiczny aniołek i notesik na zapiski.


I koniec wieńczący dzieło: kawa, czekoladki i piękne widokówki z Warszawy. Jestem miłośniczką kawy i picie jej sprawia mi wielką przyjemność, a do niej dostałam przepyszne czekoladki. Do czekoladek mam wspólnika – właśnie teraz gdy piszę on już się do nich dobiera.

Do tego wszystkiego pięknie wykonana z osobistymi życzeniami kartka świąteczna.Małgosiu jeszcze raz SERDECZNIE DZIĘKUJĘ. Twoja paczka sprawiła mi bardzo dużo radości.
Mam do Ciebie jeszcze prywatną prośbę, czy mogłabyś odezwać się do mnie meilowo na adres: koraliki_agi@wp.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz